Історія

Експозиції

Колекції

Екскурсії

 
Версия страницы на май 2015 г. Актуальную информацию ищите на официальном сайте ФГБУК «Государственный историко-археологический музей-заповедник «Херсонес Таврический».
ЕкскурсіїЛюбителям самотніх меланхолічних прогулянок серед руїн ця інформація буде здаватися зайвою, але беручи до уваги допитливих відвідувачів пропонуємо перелік екскурсій, які можна замовити за телефонами +7 (0692) 92 23 82 або просто на місці, в касі біля головного входу.

Купуючи екскурсійний білет, Ви можете почути про все одразу (така екскурсія називається оглядовою), або ж вибрати ті об'єкти, які Вас особливо зацікавили. Для кожної екскурсії визначена певна тривалість, але її завжди можна відкоригувати в потрібну Вам сторону.

"ХЕРСОНЕС ТАВРІЙСЬКИЙ - РОЗКОПКИ ТА МУЗЕЙ" - оглядова екскурсія. Тривалість - приблизно 80 хвилин.

"СЕРЕДНЬОВІЧНІ ХРАМИ ХЕРСОНЕСА" - тематична екскурсія по розкопках. Тривалість - приблизно 90 хвилин.

"МИСТЕЦТВО АНТИЧНОГО ХЕРСОНЕСА" - тематична екскурсія по античному залу. Тривалість - приблизно 60 хвилин.

"ІСТОРІЯ ХЕРСОНЕСЬКОГО МОНАСТИРЯ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА" - тематична екскурсія по городищу. Тривалість - приблизно 60 хвилин.

"СЕРЕДНЬОВІЧНА ФОРТЕЦЯ ЧЕМБАЛО"- виїзна екскурсія в район Балаклави. Тривалість - за домовленістю.

"РОСЛИННИЙ СВІТ ХЕРСОНЕСА" - екскурсія, однаково цікава як дітям, так і дорослим, що розповідає про дерева та чагарники, що ростуть на території Херсонеса. Тривалість - приблизно 60 хвилин.

Для дітей:

"ЯК МИ ДІЗНАЄМОСЯ ПРО ДАЛЕКЕ МИНУЛЕ" - тематична екскурсія для молодших школярів, тривалість близько 45 хвилин.

"ХЕРСОНЕС ДРЕВНЬОГРЕЦЬКА ДЕРЖАВА НА ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ" - тематична екскурсія для учнів 6-х класів середньої школи, тривалість близько 45 хвилин.

"ІСТОРІЯ СЕРЕДНЬОВІЧНОГО ХЕРСОНЕСА" - тематична екскурсія для учнів 7-х класів, тривалість близько 45 хвилин..[Історія] [Експозиції] [Колекції] [Екскурсії]

[Iсторiя]  [Розкопки]  [Музей]  [Заповiдник]  [Городище]  [Хора]  [Околицi]  [Сервiсний вiддiл]
[Вiртуальна карта]  [Наша галерея]  [Додати фото]  [Рос]  [Eng]
© Проект «Мегаріка», 2016

info@chersonesos.org
Всі права захищені